Come Play

Come Play filminden ilk fragman yayımlandı

Cadılar bayramı yaklaştıkça daha çok karşımıza çıkmaya başlayan korku filmlerine bir yenisi daha eklendi. Jacob Chase‘in yazıp yönettiği ve 30 Ekim’de vizyona girecek olan Come Play filminden ilk fragman, geçtiğimiz saatlerde yayımlandı.

Come Play konusu

Focus Features imzası ile vizyona girecek film, kendisini herkesten farklı hisseden yalnız bir çocuk olan Oliver’ı odağına alacak. Arkadaşı olmayan Oliver, yalnızlığını cep telefonu ve tablete sığınarak gidermeye çalışır. Bir gece yatağının altında davetsiz bir misafir ile karşı karşıya gelir ve bu gizemli yaratık, dünyaya girmek için Oliver’ın cihazlarını ona karşı kullanmaya başlar. Bu durumun ardından Oliver’ın ebeveynleri, oğullarını ekranın ardındaki canavardan kurtarmak için savaşmak zorunda kalır.

Come Play

Come Play filminin başrollerinde; Marriage Story filmindeki Henry Barber rolü ile tanınan Azhy Robertson, Community dizisi ile başarılı işlere imza atan Gillian Jacobs ve son olarak da Hush, Jonah Hex, 10 Cloverfield Lane gibi yapımlardan tanıdığımız John Gallagher Jr. gibi isimler bulunuyor.

Come Play filmi, ünlü korku filmi Annabelle‘in yeni jenerasyona uyarlanmış versiyonu olarak adlandırılıyor. 30 Ekim 2020’de vizyona girecek filmin fragmanını hemen aşağıdan izleyebilir, film ile ilgili yeni gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.