WandaVision

WandaVision dizisinden yeni fragman yayımlandı

Disney+ tarafından yapılacak Marvel yapımlarından “WandaVision” dizisi, izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Bugün ise Marvel Sistematik Evreni’nden halihazırda tanıdığımız isimlerin bulunduğu diziden yeni bir fragman yayımlandı.

WandaVision konusu

1950’li yıllarda geçeceği bilinen dizi, “Avengers: Endgame”in ardından yaşananlara da odaklanacak. WandaVision, yalnızca Scarlet Witch ve Vision karakterlerinin hayatlarına odaklanacak olan bir dizi olacak. Bu nedenle de dizi, “Avengers: Infinity War” ile ilgili olacak. Bilindiği üzere iki karakter de “Avengers: Infinity War” filminde Thanos tarafından öldürülmüştü. Dizi, hem buna değinecek hem de bu iki karakterin karakter gelişimlerini ve yeni maceralarını anlatacak. “WandaVision”un Marvel Evreni için önemli bir yapım olmasının en temel nedeni ise dizinin “Doctor Strange in the Multiverse of Madnes” filmine bağlanacak olması.

WandaVision

Dizinin iki ana karakteri olan Wanda ve Vision, Marvel Sistematik Evreni’nden halihazırda tanıdığımız isimler olacak. Scarlet Witch yani diğer adıyla Wanda Maximoff karakterini Elizabeth Olsen, Vision karakterini ise Paul Bettany canlandıracak. İkiliyi zaten Avengers filmlerinde görmüştük. Dizinin oyuncu kadrosunda Elizabeth Olsen ve Paul Bettany’nin yanı sıra Kat Dennings, Kathryn Hahn ve Randal Park gibi isimler de yer alıyor.

Dizinin, epik Marvel filmleri ile sit-com dizilerinin bir karışımı gibi olacağı açıklandı. Altı bölümden oluşacak olan dizinin birbirinden oldukça uzak duran bu iki konsepti nasıl bir araya getireceği merak konusu.

Dizinin yayımlanan yeni fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.