The Empty Man fragmanı yayımlandı

the empty man

Kısa bir süre sonra izleyici ile buluşacak olan korku-doğaüstü türündeki “The Empty Man” filmin fragmanı, dağıtımcı şirket 20th Century Fox’un resmi YouTube kanalı üzerinden yayımlandı.

David Prior’ın yönetmen koltuğunda oturduğu filmin oyuncu kadrosunda; Netflix’in “The Kissing Booth” serisinde boy gösteren Joel Courtney; “13 Hours” ve “Hightown” gibi yapımlarda bulunmuş James Badge Dale; “13 Reasons Why” ve “All American” yapımlarında yer alan Samantha Logan; en son Netflix’in “The Umbrella Academy” adlı dizisinde boy göstermiş ve “Sneaky Pete”, “Homeland” gibi yapımlarda bulunmuş Marin Ireland gibi isimler bulunuyor. Stephen Root, Aaron Poole, Owen Teagu, Evan Jonigkeit, Robert Aramayo gibi isimler de kadroda bulunuyor.

the empty man

“The Empty Man” konusu

Küçük bir kasabada yaşayan bir grup genç, gizemli bir şekilde ortadan kaybolmaya başlar. Gençlerin kaybolmaya devam etmesi ile birlikte halk, The Empty Man olarak bilinen bir şehir efsanesinin buna sebep olduğunu düşünmeye başlar. Emekli bir polis, bu hikâyeleri araştırır ve anlamlandırmaya çalışırken gizli bir grubu keşfeder. Emekli polis, keşfettiği bu grubun mistik bir varlığı çağırmaya çalıştığını keşfeder. Çok geçmeden kendi hayatı ve yakınlarının hayatı büyük bir tehlike altına girer.

23 Ekim’de izleyici ile buluşacak olan filmin fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
theshining 1

The Shining filminin bilinmeyenleri

Sonraki
demon slayer

Demon Slayer filmi vizyona girdi