Demon Slayer filmi vizyona girdi

demon slayer

Demon Slayer / Kimetsu no Yaiba animesinin uzun süredir beklenen filmi Demon Slayer: Infinity Train (Kimetsu no Yaiba: Mugen Train), geçtiğimiz anlarda Japonya’da vizyona girdi.

Şu an dünya üzerindeki en popüler animelerden biri olan Demon Slayer, sadece 26 bölümlük bir sezonuyla büyük bir hayran kitlesine sahip olmuştu. Geçtiğimiz yıl yayımlanan ilk sezonundan hemen sonra hayranlar tarafından hala da beklenen bir 2. sezon merakı doğdu. Ancak beklenen 2. sezondan önce resmî olarak bugün prömiyerini yapan bir film geldi.

demon slayer

Japonya’daki tüm IMAX salonlarda gösterime giren filmi, Funimation ve Aniplex of America, 2021’in başlarında Kuzey Amerika’daki sinemalarda gösterecek. “Demon Slayer: Mugen Train” filmi, 2021’de sadece Kuzey Amerika değil, Japonya dışı ülkelerde açılabilecek ancak daha kesin bir çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

Şu anda Kuzey Amerika dışındaki sinema salonlarıyla benzer bir ortaklığın yapılıp yapılmayacağı ise bilinmiyor. Ancak bazı tiyatroların Mugen Train’i sergilemek için özel izin istemesi muhtemel. Bununla birlikte devam eden Koronavirüs salgını da düşünüldüğünde çoğu şeyin belirsizliğini koruduğunu söyleyebiliriz.

Son olarak, anlaşıldığı üzere şimdilik Türkçe altyazılı izlemek için biraz daha beklenmesi gerekecek.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
the empty man

The Empty Man fragmanı yayımlandı

Sonraki
halloween kills seyrederiz

Halloween Kills filminin ertelenmeyeceği açıklandı