ChriNolan
Nolan

Anne Hathaway’den, Christopher Nolan ile ilgili itiraf geldi!

Anne Hathaway, Christopher Nolan için sette sandalye kullanılmasına izin vermediğini söyledi.

Başarılı her yönetmenin kendince yöntemi vardır. Daha önce Interstellar ve The Dark Knight Rises filmleri ile büyük başarı elde etmiş, bu sıralar da Tenet filmi ile adından çokça söz edilen Britanyalı yönetmen Christopher Nolan için ise sette sandalye kullanımına ve telefona izin vermediği iddia edildi.

Anne Hathaway says director Christopher Nolan bans chairs on set

Ünlü yönetmen ile birlikte çalışmış olan Anne Hathaway, çalışanların performansını düşürdüğü için Christopher Nolan’ın sette sandalye kullanılmasına izin vermediğini açıkladı. Anne Hathaway, Variety’nin “Actors on Actors” programında Hugh Jackman ile bir araya geldi.  Röportajında Christopher Nolan’ın ilginç çalışma tarzı hakkında konuştu. Başarılı oyuncu, konuyla ilgili şunları söyledi:

“Chris, setlerinde sandalyeye izin vermez. Bunu yapmasının nedeni, eğer sandalyen varsa insanlar oturur ve eğer otururlarsa, kimse çalışmaz. Demek istediğim büyüklük, hırs, teknik beceri ve duygu açısından bu inanılmaz filmlere sahip. Filmleri hep zamanından önce ve bütçenin altında biter. Bence bunun sandalyeyle bir ilgisi var.”

Daha önce yapılan bir röportajda da  Dunkirk filminde birlikte çalıştığı Harry Styles yönetmenin sete herkesten önce geldiğini ve bundan etkilendiğini dile getirmişti. Bu tartışmalardan sonra ünlü yönetmenin Oscar’a Memento, Inception ve Dunkirk filmleriyle 5 defa aday gösterilmiş olduğu yeniden gündeme geldi.

Anne Hathaway’in konu ile ilgili konuşmasını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

https://twitter.com/Variety/status/1277651938738241536?s=20

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.