the devill all the time

The Devil All the Time filminden yeni afiş paylaşıldı

Oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Netflix‘in gerilim filmi The Devil All The Time, bu yıl izleyiciyle buluşacak. 16 Eylül’de Netflix kütüphanesinde yerini alacak film için heyecanlı bekleyiş sürerken Netflix, filmden yeni bir afiş yayımladı.

 

The Devil All the Time

The Devil All the Time konusu

Donald Ray Pollock’un aynı adlı romanından uyarlanan film, Amerikan taşrasında geçen bir umut, şiddet ve kefaret öyküsünü anlatıyor. Karakterlerini 2. Dünya Savaşı’nın sonundan 1960’lara kadar takip eden hikayede savaş gazisi Williard Russell, kanserden ölmek üzere olan eşini kurtaramaz. Bunun ardından oğulları Arvin, korkak bir çocuktan ne zaman harekete geçmesi gerektiğini bilen ve şiddete meyilli bir adama dönüşüyor. Öte yandan seri katil, yeni kurbanlarını arar ve inancına sadık kalmakta zorlanan bir din adamı ile fiziksel engelli yardımcısı kanundan kaçmaya çalışır.

Oyuncu kadrosunda; Robert Pattinson, Tom Holland, Bill Skarsgård, Sebastian Stan, Mia Wasikowska, Mia Goth, Eliza Scanlen, Haley Bennett, Jason Clarke, Riley Keough ve Tony ödüllü Gabriel Ebert gibi oldukça dikkat çekici isimlerin yer aldığı filmin senaryosunu Antonio Campos ve Paulo Campos beraber kaleme aldı.

Robert Pattinson Is a Sinister Preacher in the Trailer for New Netflix Thriller 'The Devil All the Time' - Concrete Playground | Concrete Playground Melbourne

Filmin yapımcılığını ünlü oyuncu Jake Gyllenhaal ve Riva Marker’ın yapım şirketi Nine Stories üstleniyor. Max Born ve müzisyen Randall Poster da filmin yapımcıları arasında yer alıyor. Yönetmenliğini ise son olarak 2016 yapımı Christine filminde yönetmen koltuğuna oturan Antonio Campos üstleniyor.

Hem Antonio Campos imzası taşıması hem de etkileyici oyuncu kadrosuyla dikkat çeken film, pandemi nedeniyle zayıflayan vizyon takviminin de etkisiyle bu yılın en çok konuşulan filmlerinden biri olacak gibi görünüyor.

16 Eylül’de yayımlanacak filmin fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve daha fazlası için sitemizi takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.