Baraj

Baraj 4. bölüm fragmanı yayımlandı

Yapımcılığını MEDYAPIM ve No:9 Productions’ın yaptığı, senaryosunu ve yönetmenliğini ise Hasan Tolga Pulat’ın üstlendiği FOX dizisi Baraj’ın 4. bölümünden ilk fragman yayımlandı. Dizi, yayın hayatına Koranavirüs salgını nedeniyle ara vermişti ancak şimdi içerisinde bulunduğumuz normalleşme dönemi nedeniyle ekranlara geri döndü.

Dizi, Nazım adında bir adamın, internette bir arkadaşlık sitesi üzerinden Nehir ile tanışma hikayesini konu alıyor. Birbirlerini hiç görmemiş olma durumu, Nehir’in kendi fotoğrafını göndermesiyle değişir. Ancak Nehir’in çok güzel ve kendinden genç olduğunu düşünen Nazım, yüzündeki yara yüzünden kendi fotoğrafını göndermeye çekinerek Nehir’in ısrarı ve onu kaybetme korkusundan dolayı, İstanbul’un renkli hayatından bir baraj inşaatına sürgün gönderilmiş yakışıklı ve çapkın bir genç olan Tarık’ın fotoğrafını gönderir. Nehir’in fotoğraftaki Tarık’ı beğenmesi ve sürpriz bir şekilde baraja gelmesi ise işleri karıştırır.

Baraj

Baraj 3. bölümde ne oldu?

Nehir, barajda bir süre daha kalmak istediğini söyler. Nazım bu duruma karşı çıksa da Tarık’ın bir planı vardır. Nazım ve Tarık bir anlaşma yaparlar. Tarık, Nehir’e karşı ilgisiz ve kaba davranarak onu kendisinden soğutacaktır. Bunun yanında Nazım’a vereceği taktiklerle Nazım ve Nehir’in yakınlaşmasını sağlayacaktır. Nazım ise doğru anı hissettiğinde Nehir’e gerçekleri söyleyecektir. Bunların karşılığında da Nazım, Tarık’a masa başı bir iş verecek ve rahat etmesini sağlayacaktır. Böylece herkes kazanacaktır. Ancak işler planladıkları gibi gitmeyecektir.
Dizi, 1977 yapımlı ve başrollerinde Türkan Şoray ile Tarık Akan’ın oynadığı “Baraj” isimli filmin dizi uyarlaması olarak izleyici karşısına çıkmıştı. Dizinin kadrosunda; Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz, Burak Yörük, Iman Casablanca ve usta oyuncu Sumru Yavrucuk’un yanı sıra ayrıca Sait Genay, Tuna Orhan, İhsan İlhan, Batuhan Yüzgüleç, Samil Kafkas ve Mesut Yılmaz gibi birbirinden başarılı isimler de yer alıyor.
Dizinin geçtiğimiz saatlerde yayımlanan fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.