the boys

The Boys dizisi 2. sezonuyla 4 Eylül’de dönüyor

Amazon Prime Video orijinal yapımı olan The Boys dizisi 4 Eylül tarihinde 2. sezonuyla beraber geri dönüyor. İlk sezonu 26 Temmuz 2019 yılında yayımlanmıştı, 8 bölümden oluşan ilk sezon alışagelmişin dışında bir süper kahraman hikayesini anlatıyordu. 8,7 IMDb puanına sahip dizi kullanıcılar tarafından da oldukça beğenilmişti. İkinci sezon hazırlıklarına da çok geçmeden başlanıldı.

Ama ikinci sezon ilk sezondan biraz daha farklı şekilde yayımlanacak. Amazon Prime da genelde Netflix gibi dizilerinin tüm bölümlerini bir anda yayımlıyor. Bu sezonun ilk 3 bölümü 4 Eylül Cuma günü yayımlanırken geriye kalan 5 bölümü haftadan haftaya cuma günleri birer bölüm olarak yayımlanacak.

the boys

The Boys konusu

Dizi; süper kahramanların, güçlerini iyiye kullanmak yerine kötüye kullandığı bir evrende geçiyor. Kendilerine “The Boys” adı verilmiş bir grup insan ise kendilerini kanunları korumaya vermiş. Bu grup yozlaşmış süper kahramanları durdurmak için bir yolculuğa çıkar. Preacher’ın yazarı Garth Ennis ile Darick Robertson’ın kaleme aldığı çizgi romandan uyarlanan dizi, Supernatural’ın yaratıcısı Eric Kripke’nin imzasını taşıyor. Yönetmen koltuğunda ise en son Preacher’da birlikte çalışan Evan Goldberg ile Seth Rogen var.

Dizi ile ilgili başka bir yazıya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/the-boys-dizisinin-2-sezonu-geliyor/

 

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.