IMG 20200517 154936

The Boys dizisinin 2. sezonu geliyor

The Boys dizisinin yapımcısı 2. sezon için müjdeli haberi verdi.

the boys

Amazon Prime’ın sevilen dizisi The Boys, yakın zamanda ikinci sezonu ile ekranlara dönebilir. Serinin yaratıcısı Eric Kripke, yapım aşamasında artık sonlara gelindiğini açıkladı.

The Boys, süper kahramanların güçlerini ve şöhretlerini kötüye kullandığı bir evrende kendilerini kanunu korumaya adayan ve “The Boys” olarak adlandırılan bir grup insan, yozlaşmış süper kahramanları ortadan kaldırmak için olan zorlu mücadelelerini konu alana dizi ilk sezonuyla oldukça beğeni toplamıştı.

Dizinin yapımcısı Eric Kripke, Twitter’dan yaptığı bir paylaşımla serinin hayranlarını heyecanlandırmayı başardı. Kripke, ekibin görsel efektler ve sesler üzerindeki çalışmalarını tamamlamakta olduklarını ve hayranların yakın zamanda yayın tarihini öğreneceklerini belirtti.

Geçen dönemlerinde Kripke, ikinci sezonun ilk sezondan daha karmaşık olacağını ve Aya Cash’in canlandırdığı Stormfront’un önemli rol oynayacağını söylemişti. Stormfront ile kötü kalpli çakma Superman olan Homelander arasındaki meydan okuma ve rekabet, serinin ikinci sezonunda hikâyenin önemli noktalarından biri olacak ve Homelander’ın kişiliğini de etkileyecek. Çizgi romanlarda Neo-Nazi bir erkek olan Stormfront, Payback adlı bir ekibin de liderliğini üstleniyordu.

Eric Kripke, kendi versiyonlarının ise sezon içerisinde evrim geçirdiğini söylerken, “Hepimiz haber bağımlısıyız, ve dünyada olan bitene ilgi gösterme eğilimindeyiz… Ve ben artan beyaz milliyetçiliğini bildirmekten korku ve üzüntü duyuyorum. Ve 40’larda olduğundan daha farklı şekil alıyor. Genç erkek ve kadınları çekmek için sosyal medya uzmanlığı kullanıyor. Ve bu yüzden, bizim için bunu yansıtabilecek bir karakter yapmak istedik. Bu yüzden de kitaptaki versiyonu kullanmadık ama aynı çürümüş ruha sahip” ifadesini kullanmıştı.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.