hustlers
hustlers

Hustlers 3 Temmuz’da Netflix’te

Geçtiğimiz yıl 13 Eylül’de vizyona girmiş olan film Hustlers 3 Temuz itibariyle Netflix’te yayımlanacak.

IMDb puanı 6,3 olan film içinde pek çok yıldız oyuncuyu barındırıyor.

Striptiz kulübü dansçısı Samantha Barbash’ın hayatından ilham alınarak senaryolaştırılan film Hustlers, Wall Street müşterilerine şantaj yapmak için bir araya gelen eski bir striptiz kulübü çalışanlarının hikayesini anlatıyor. Komedi, suç ve dram türünde yer alan film 1 saat 50 dakikalık bir süreye sahip. Filmin senaristliğini Lorene Scafaria üstleniyor.

Hustlers [DVD] [2019] - Best Buy

Filmin Konusu

Film striptiz kulübü çalışanlarının giriştiği bir dolandırıcılık planını işliyor. Ramona, Destiny ve Diamond bir gün Wall Street’te çalışan müşterilerini soyma kararı alıyorlar. Planları karşılığını verince azimli kadınlar lüks hayatı yaşamaya başlayarak savurganlık dalgasına sürüklenirler. Ancak açgözlülük içten içe onları ele geçirmeye başladığında, dostlukları tehlike altına girer ve yakalanma ihtimalleri giderek artar.

Oyuncu Kadrosu

Oyuncu kadrosunda Destiny rolünde Constance Wu, Ramona rolünde ünlü oyuncu ve şarkıcı Jennifer Lopez, Elizabeth rolünde Julia Stiles, Annabelle rolünde ise Riverdale dizisinden tanıdığımız Lili Reinhart yer alıyor. Ayrıca kadroda Diamond rolü ile ünlü şarkıcı Cardi B ve Liz rolü ile bir başka ünlü şarkıcı Lizzo da yer alıyor. Ayrıca oyuncuların filme hazırlık için striptiz dersleri de alması gerekmiş.

Filmin fragmanına aşağıda göz atabilirsiniz. Film 3 Temuz tarihinde Netflix Tükiye’de yayımlanmış olacak.

Aynı zamanda Jennifer Lopez’in yeni filmi ile ilgili bir yazıya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.