Aquaman, Netflix Türkiye’ye geliyor

aquaman

Netflix; orijinal içeriklerin yanı sıra, sevilen yapımların haklarını satın alarak arşivine eklemeye devam ediyor. 2018 yılında vizyona giren DC’nin ”Aquaman” filmi de bu yapımlardan biri oldu. Aquaman’e, 25 Ekim’den itibaren Netflix’ten ulaşabileceğiz.

James Wan’ın yönetmenliğini yaptığı ”Aquaman”, dünya çapında elde ettiği 1 milyon doları aşan hasılatı ile DC Sinematik Evreni’nin diğer yapımlarına göre çok daha büyük bir başarı elde etmişti. Başrolünde Game of Thrones’taki Khal Drogo rolüyle tanıdığımız Jason Momoa‘nın yer aldığı filmde; Amber Heard, Willem Dafoe, Patrick Wilson, Nicole Kidman ve Dolph Lundgren gibi oyuncular da yer alıyor.

aquaman

”Aquaman” filminin konusu

Arthur Curry, kendiyle ilgili büyük bir gerçeği keşfetmiştir. Kendisi, okyanuslar altında inşa edilen Atlantis krallığının tahtının varisidir. Ancak Aquaman’in sinsi yarı-kardeşi Orm, Atlantis tahtını istemektedir. Arthur Curry, nam-ı diğer Aquaman, kendisine kalan mirasa sahip çıkmalı ve halkının başına geçmelidir. Yoksa kendi hayatının yanı sıra sevdiği kişiler de büyük bir tehlikeyle yüz yüze gelmek zorunda kalacaktır. Bu yolculukta Arthur kendisiyle yüzleşmenin yanı sıra, bir kral olmaya layık olup olmadığını da keşfetmek zorundadır.

2022 yılında vizyona girmesi beklenen Aquaman’in devam filmiyle ilgili habere buradan ulaşabilirsiniz. Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
blacklist

The Blacklist 7. sezon ne zaman Netflix’e gelecek?

Sonraki
yeni hayat
mm

Yeni Hayat 8. bölüm 2. fragmanı yayımlandı