Menajerimi Ara

Menajerimi Ara 3. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

Netflix’in 2015 yılında aboneleri ile buluşturduğu “Call My Agent” isimli Fransız yapımı dizinin Türkiye uyarlaması olan “Menajerimi Ara” dizisinin 3. bölüm 2. fragmanı geçtiğimiz saatlerde izleyiciler ile buluştu.

Ali Bilgin’in yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin senaryosu, Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak tarafından kaleme alınıyor. Sinema sektöründe kendine bir yer edinmek için İstanbul’a gelen Dicle’nin hikayesini konu edinen Ay Yapım imzalı dizi, her salı izleyici karşısına çıkıyor.

Her hafta farklı bir ünlü ismi kendi kimliği ile konuk alacak olan dizinin bu haftaki konukları ise Çağatay Ulusoy ve Ercan Kesal olacak.

Menajerimi Ara

“Menajerimi Ara” 2. bölümünde neler oldu?

Ego Ajans, Nadir’in ölüm haberi ile yıkılır. Nadir’in çevresindekiler, daha yasını tutamadan ciddi bir sorunla yüzleşmek zorunda kalırlar: Ajansın geleceği ne olacak? Bu sırada Barış ve Beren’in rol aldığı sette bir kriz çıkar. Beren ile Barış kavga etmiştir ve Barış sete çıkmayı reddetmektedir. Ne yazık ki Beren ve Barış’ın arasını düzeltme işi Dicle’ye kalır.

Ajansta hayat normal bir şekilde devam etmek zorundadır. Menajerlerimiz, Nadir’in müşterilerini devralmak durumunda kalır. Feris, Nebahat Çehre’yle, Çınar ise Nükhet Duru ile çalışacaktır. Kıraç ise Ego Ajans’ın geleceği ilgili kararlarda etkin rol oynamaya çalışırken Ceylan tüm ajansın kaderini değiştirecek bir karar verir. Bütün ekip, Nadir için yapılan anmada buluşur. Bu sırada artık unutulmaya yüz tutmuş eski bir oyuncu, bütün hırsını Barış’tan çıkarır.

Dizinin yayımlanan yeni fragmanına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.