Çukur

Çukur 4. sezon ne zaman?

Show TV’nin sevilen ve reyting rekorları kıran dizisi Çukur‘un yeni sezonu heyecanla bekleniyor. Dizinin merakla beklenen 4. sezon tarihi, dizinin resmi YouTube kanalından yayımlanan bir fragman eşliğinde duyuruldu.

3 sezon boyunca reytinglerde üstün başarısını sürdüren dizi, yeni sezona oldukça iddialı hazırlanıyor. Geçtiğimiz sezonun sonlarına doğru Barış Arduç, sürpriz bir şekilde kadroya dahil olmuştu. 4. sezonda ise Çukur’da, İrem Sak ve Mustafa Avkıran gibi ünlü oyuncuları izleyeceğiz. Sak ve Avkıran, Erdenet ailesinin yeni üyelerini canlandıracak.

Çukur

Çukur’un son bölümünde neler olmuştu?

Çukur 3. sezon 26. bölümde; telekonferans ile çevrimiçi ortamda buluşan Koçovalı kardeşler, aralarındaki problemi yine çözememiş ve bildikleri yoldan gitmeye karar vermişlerdi. Mahalledekiler de yeni düşmanları Arık Böke Erdenet hakkında topladıkları bilgileri birbirleri ile paylaştılar. Salgından önceki son bölümde Yamaç Koçovalı liderliğindeki Çukur, Çağatay Erdenet’ten kurtulmayı başarmıştı. Çağatay’ı tuzağa düşürmek için harika bir plan yapan Yamaç ve Salih, kanıtlarla beraber Çağatay’ı polise teslim etmişti. Çağatay, Erdenet nüfusunu kullanarak hapis cezasından kurtulmuş fakat babasının kementini yemekten kurtulamamıştı. Tüm bunların üzerine Erdenet ailesi ise Çukur’a karşı oyuncu değişikliğine gidiyor. Oyunda artık Çukur’u daha ciddiye alan ve ilk günden tek başına Çukur’a giderek Yamaç’ın karşısına dikilen Arık Böke Erdenet var.

Çukur 4. sezonu ne zaman?

COVID-19 nedeniyle 26. bölümünde sezon finali yapan Çukur’un yeni sezon tarihi, geçtiğimiz dakikalarda yayımlanan bir fragman eşliğinde duyuruldu. Fragmandan da gördüğümüz üzere dizinin 4. sezonu 7 Eylül Pazartesi saat 20.00’da izleyiciler ile buluşacak.

Yayımlanan fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. Yeni gelişmeler ve daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.