Doctor Strange in the Multiverse of Madness

“Doctor Strange in the Multiverse of Madness” çekimlerine başlanıyor

Başrolünde Benedict Cumberbatch‘in yer aldığı “Doctor Strange” filminin devamı niteliğinde olacak “Doctor Strange in the Multiverse of Madness” çekimlerine yakında başlanacak.

Marvel, “Shang-Chi The Legend of The Ten Rings” filminin çekimlerinin tamamlanmasının ardından “Doctor Strange in the Multiverse of Madness” için harekete geçti. Şu anda tüm ekip iki haftalığına karantina altında. İki haftalık süreç bitince de ekip, çekimleri bitirene kadar hep bir arada izole bir şekilde kalacak. Bu sürecin ardından ise çekimler, resmi olarak kasım ayı içerisinde başlayacak.

Birkaç saat önce, Scarlett Witch karakterini canlandıran Elizabeth Olsen’ın dublorü Instagram hikayesi üzerinden bir paylaşım yaptı. Bu şekilde film ekibinin Londra’da toplandığı öğrenilmiş oldu.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

“Doctor Strange in the Multiverse of Madness” hakkında bilinenler

Devam filminin kadrosunda Benedict Cumberbatch’e; daha önce Doctor Strange’de de karşımıza çıkmış olan Chiwetel Ejiofor ve Benedict Wong’un yanı sıra Elizabeth Olsen eşlik edecek. “WandaVision” ile bağlantılı olacak filmin, ilk yapımın hemen bitimi sonrası yaşananları konu alması bekleniyor. Ana kötüsünün bu kez Mordo olacağı söylenwn Doctor Strange 2’nin korku türünde olması planlanıyor.

Şimdiye kadar Wanda Maximoff olarak tanıdığımız karakterin Scarlet Witch haliyle karşılaşacağız ve muhtemelen karşısında onu durdurabilecek kişi olarak da Doctor Strange’i göreceğiz.

Senaryosunu Jade Bartlett ve Michael Waldron ikilisinin yazdığı, yönetmen koltuğuna ise Sam Raimi’nin oturduğu Doctor Strange 2, herhangi bir ertelenme yaşanmazsa 25 Mart 2022 tarihinde vizyona girecek.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.