Saygı

Saygı 3. bölüm fragmanı yayımlandı

Blu TV’nin yeni dizisi “Saygı“, ilk bölümü ile platformdaki yerini almıştı. Geçtiğimiz dakikalarda ise Blu TV’nin remi YouTube kanalı üzerinden dizinin 2. bölüm fragmanı yayımlandı.

Dizi, 2010 yılında çıkan ve oldukça sevilen Behzat Ç. dizisinin spin-off’u olarak karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz yıl çok istek üzerine Blu TV için bir sezon Behzat Ç. dizisi çekilmişti. Dizinin finalinin ardından, dizideki anti kahraman Ercüment Çözer’e odaklanacak yeni dizinin çalışmalarına başlandı.

saygı

“Saygı” dizisinde de eskiden olduğu gibi Ercüment Çözer’e, Nejat İşler hayat veriyor. Dizide Nejat İşler’e; en son “Biz Böyleyiz” filmi ile karşımıza çıkan ve “Vatanım Sensin”, “Hakan: Muhafız”, “Muhteşem Yüzyıl Kösem” gibi yapımlarda bulunmuş Boran Kuzum; yine “Vatanım Sensin” ve “Hakan: Muhafız” dizilerinde bulunmuş ve “Bir Litre Gözyaşı”, “Medcezir” gibi yapımlarda yer almış Miray Daner eşlik ediyor. Ayrıca dizinin oyuncu kadrosunda; Rojda Demirer, Eren Demirbaş, Itır Esen gibi isimler de bulunmakta.

“Saygı” 2. bölümünde neler oldu?

Savaş, vicdanı ve aşkı arasında kalmışken Helen’in başına hiç düşünmediği bir olay gelir ve birini öldürür. Ercüment Çözer ise çocuklara ulaşmak için Hasret ile yakınlaşır.

10 Kasım Salı günü izleyici ile buluşacak olan dizinin fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.