The Adam Project

The Adam Project filminden yeni görsel yayımlandı

Netflix’in The Adam Project adlı bir aksiyon filminin başrolünde Ryan Reynolds olduğunu biliyorduk. Geçtiğimiz aylarda da Mark Ruffalo’nun filmin kadrosuna katıldığını öğrenmiştik. Geçtiğimiz saatlerde Mark Ruffalo, kişisel Instagram hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşım ile filmden yeni bir görselleri hayranlarına sundu.

Stranger Things, This Is Where I Leave You, Real Steel gibi yapımlarda adı geçen Shawn Levy, filmin yönetmen koltuğunda oturacak. Shawn Levy, başrolünde yine Ryan Reynolds’ın bulunduğu ve süresiz bir şekilde ertelenen Free Guy filminin de yönetmeni. Bu sayede The Adam Project, ikilinin tekrar bir araya gelmesine sebep olacak. Yine aynı ikili, filmin yapımcılığını da üstlenecek. Aynı zamanda Netflix için The Old Gurad filmini çeken Skydance prodüksiyon şirketi ile de iş birliği yapacaklar.

the adam project

The Adam Project konusu

Filmin konusu tam olarak açıklanmasa da Ryan Reynolds’ın bir zaman yolculuğu yapacağını biliyoruz. Ryan Reynolds, geçmişe giderek 13 yaşındaki kendinden yardım isteyecek. Zamanda geri gittiği sırada da tam olarak kendisinin şu anki yaşında olan babası ile karşılaşacak.

Filmde Ryan Reynolds’ın babasına Mark Ruffalo hayat veriyor. Catherine Keener ise Ruffalo’nun karakterinden güçlü bir teknolojiyi çalmış olan kötü karakteri canlandırıyor. Filmin oyuncu kadrosunda bu üç isme; Zoe Saldana, Jennifer Garner, Alex Mallari Jr. ve Walker Scobell eşlik ediyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.