the100season7.3

The 100 final sezonu bugün yayımlandı!

The 100 final sezonu bugün yayımlandı!

CW’nin kıyamet sonrasını konu alan bilim kurgu türündeki dizisi The 100 yeni sezonu ile ekranlara veda ediyor.

CW, geçtiğimiz günlerde The 100’ın yedinci ve son sezonu için 20 Mayıs 2020 tarihinde geri döneceğini açıklamıştı. Kıyamet sonrası bilim kurgu draması olan dizi ilk olarak 2014 yılında yayımlanmaya başlamıştı ve nükleer bir patlama sonrası dünyayı terk eden insanların daha sonra tekrardan dünyanın yaşanabilecek bir yer olup olmadığını anlamak için dünyaya 100 kişilik genç bir ekibi gönderip mercek altına alıyordu. Başrollerinde Eliza Taylor, Bob Morley ve Paige Turco gibi başarılı isimler yer alan dizinin bugün son sezonu yayımlanıyor.

the 100

 

Kass Morgan’ın toplamda 4 kitaptan oluşan (The 100, Day 21, Homecoming ve Rebellion) aynı adlı roman serisinden uyarlanan dizi dram, gizem ve bilim kurgu gibi türleri bir araya getiriyor. Showrunner ve dizinin yaratıcısı Jason Rothenberg, kısa bir süre önce final konusunda bazı açıklamalarda bulunmuş ve final sezonundan “Ben finalden oldukça memnunum, umarım hayranlar da memnun olur. Bence oldukça güçlü, duygusal bir son olacak.” şeklinde bahsetmişti.

Bugün son sezonu yayımlanan dizinin son sezonu 16 bölümden oluşacak ve dizi toplamda 100 bölüme ulaşmış olacak. Bu, hikayeyi sonlandırmak ve çeşitli karakterlerin hikayelerini tamama erdirmek için fazlasıyla yeterli olmalı.

Dizi hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak isterseniz aşağıdaki linklerden dizi ile ilgili diğer yazılarımıza ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/the-100-7-sezonu-geliyor/

https://seyrederiz.com/the-100in-7-sezon-fragmani-yayimlandi/

Dizinin son sezonunun fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.