Control Z

Control Z 2. sezon ne zaman?

Netflix’in, ilk sezonu 8 bölümden oluşan ve 22 Mayıs’ta Netflix kütüphanesindeki yerini alan dram ve gerilim türündeki gençlik dizisi Control Z, son zamanların en çok izlenen Netflix dizi içeriklerinden biri. Yayımlandığı ilk haftadan bu yana Netflix Türkiye Top 10 listesinde bulunmayı başaran ve IMDb’de 7.0 puanı olan dizinin yeni sezon tarihi de merak konusu.

Control Z

Control Z konusu

Netflix’in Meksika yapımı dizisi Control Z, lisede bir öğrencinin arkadaşlarının sırlarını ifşa etmesi ile birlikte yaşanan karmaşaları mercek altına alıyor. Asosyal ancak gözlem yeteneği güçlü bir karakter olan Sofia, bu sayede okulda yaşanan olayların farkındadır ve okulda kimin neler yaptığını bilmektedir. Ancak arkadaşlık konusunda bir hayli zorlanan Sofia, bu sırada bilinmeyen bir kişi tarafından okuldakilerin sırlarının bir bir ifşa edilmesi ile birlikte yaşanan kargaşayı, gözlem yeteneğini de kullanarak aydınlatmaya ve hacker’ı bulmaya çalışır.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Ana Valeria Becerril (Sofia), Michael Ronda (Javier), Yankel Stevan (Raul), Zian Moreno (Isabela), Luis Curiel (Luis), Samatha Acuna (Alex) ve Fiona Palomo (Maria) gibi isimler yer alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Bernardo De La Rosa ve Alejandro Lozan bulunuyor.

control z

Control Z 2. sezon ne zaman?

22 Mayıs 2020’de Netflix’te yayımlanmış dizinin 2. sezon yayın tarihi hakkında henüz net bir bilgi bulunmamakta. Dizi, geçtiğimiz ay Netflix’ten 2. sezon onayını aldı ancak yeni sezon çalışmalarına henüz başlanmadı. Bu da dizinin 2. sezonu için en iyimser tarihin 2021 yılı olduğunu gösteriyor.

Dizi ile ilgili yeni gelişmeleri sitemizden takip edebilir ve ilk sezonunun fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.