escape the field

Escape The Field kadrosuna yeni isimler katıldı

Theo Rossi, Shane West ve Jordan Claire Robbins isimleri, şu an Toronto’da yapım aşamasında olan gerilim filmi “Escape The Field” filminin kadrosuna katıldı.

“Sons of Anarchy” dizisinin yıldızlarından biri olan Theo Rossi; Luke Cage ile beraber, Zack Snyder’ın büyük bütçeli Netflix filmi “Army of the Dead” filminin çekimlerini kısa süre önce tamamladı. “Salem” ve “Nikita” dizilerinin yıldızı Shane West ise en son “Gotham”ın son sezonunda görünmüştü. Jordan Claire Robbins ise bundan önce “The Umbrella Academy” dizisinin oyuncu kadrosunda bulunmuştu. Şimdi ise bu üç isim, aynı projede bir araya geliyor.

theo rossi escape the field

Yönetmen koltuğunda Emerson Moore’ın oturduğu filmin senaryosu; Joshua Dobkin, Emerson Moore ve Sean Wathen tarafından kaleme alınıyor. Filmin yapımcılığını ise birkaç isimle beraber Jason Moring üstleniyor.

“Escape The Field” filminin konusu

Film, kafası karışmış bir şekilde uyanan ve uçsuz bucaksız bir mısır tarlasında mahsur kalan 6 kişinin hikayesini anlatacak. Birbirine yabancı olan bu altı kişi, gizemli bir şeyin onları avladığını fark eder. Görünüşte rastgele olan ögelerle silahlanmışlardır. Bu silahlar; bir pusula, bir kantin, tek bir kurşun içeren bir silah gibi şeylerden oluşmaktadır. Mahsur kaldıkları bu yerden kurtulmaları için tek şans ise birlik olmalarıdır.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.