Tenet vizyondan önce HBO Max’e gelmiyor

Tenet

WarnerMedia’nın CEO’su John Stankey, Tenet filminin vizyona girmeden önce HBO Max’a gelmeyeceğini lakin birçok filmin pandemiden dolayı ilk olarak platformda yayımlanacağını açıkladı.

Herkesin büyük heyecanla beklediği, Christopher Nolan’ın yönetmenliğini üstlendiği ve yılın en çok beklenen filmleri arasında yer alan Tenet’in vizyon tarihi ertelenmişti. Filmin 17 Temmuz’da vizyona girmesi bekleniyordu, pandemiden ötürü önce 31 Temmuz’a sonra ise 12 Ağustos’ta çıkacağı açıklanmıştı fakat sinemaların açılamaması ve vakaların artması bu ihtimali bitirdi.

EakyMvsUwAA TvS

Warner Bros’un filmi süresiz ertelemesi beraberinde birçok söylentiyi getirdi. Son zamanlarda filmin ilk olarak sinemada değil de dijital platformlarda yayımlanacağı haberleri yapılmıştı ve WarnerMedia bu konuya açıklık getirerek böyle bir şey olmayacağını açıkladı.

John Stankey garanti verdi

WarnerMedia CEO’su John Stankey, katıldığı bir konferansta dijital platformların son gözbebeği HBO Max’a çok beklenen Tenet filminin sinemadan önce gelmeyeceğini doğruladı.

Stankey, bu yöntemin işlerine epey yaradığını, farklı bir alternatif oluşturduğunu söylese de Tenet ve Wonder Woman 1984 için böyle bir durumun söz konusu olmadığını söyledi. Bu sayede kafadaki bazı soru işaretlerini gideren Stankey, şimdi ise kafamızda tek bir soruyu bıraktı. Film ne zaman vizyona girecek?

Total
0
Shares
Önceki
atiye

Atiye’nin yeni sezon çekimleri başladı

Sonraki
Playa Negra
mm

Miguel Bernardeau, Playa Negra isimli yeni bir gençlik dizisinde rol alacak