Playa Negra
Actor Miguel Bernardeau poses for portrait in Madrid.

Miguel Bernardeau, Playa Negra isimli yeni bir gençlik dizisinde rol alacak

İlk olarak 2018 yılında yılında yayımlanmaya başlanan ve ardından Netflix’in en sevilen yapımlarından biri olan Elite dizisindeki Guzman rolü ile oldukça geniş bir hayran kitlesine ulaşan Miguel Bernardeau, bir sonraki projesini belirledi. Miguel Bernardeau, gerçek hayatta yapmaya alışık olduğu sörf tahtasıyla dalgaları sürmek için Las Encinas’ın koridorlarından ayrılacak.

View this post on Instagram

No filtro #tb

A post shared by Miguel Bernardeau (@miguel_bernardeau) on

Narcos dizisinin yapımcı şirketi Gaumont, ‘Playa Negra’ adlı bir yapım için çalışmalara başladı. Sekiz bölümden oluşması ve her bölümünün bir saat olması beklenen bu gençlik dizisinin başrol oyuncusu ise Miguel Bernardeau olacak.

Playa Negra konusu:

Çekimleri Kanarya Adaları’nda ve özellikle Lanzarote’de yapılacak olan dizinin konusu ise şöyle olacak: Babasını öldürdüğünü düşündüğü bir kişiyi yakından takip etmek amacıyla adaya giden Hugo adındaki bir gencin odağına alacak. Hugo gittiği yolda, kendilerini sörf yapmaya adamış bir arkadaş grubu ile tanışarak onlarla bölgenin gizlediği en karanlık sırlara tanık olacak.

Playa Negra

Gaumont kıdemli başkan yardımcısı Christian Gabela, Susana Casares’ın yönetmenliği üstleneceği yapım ile ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Susana ve Grupo Ganga ile birlikte dünyanın her yerindeki genç yetişkinlerin dinleyicilerinin, kendilerini sadece yerin güzelliğine ve heyecanına daldırmayacağı ve sporun yanı sıra karakterlerin tarih boyunca karşılaşacağı karmaşıklıklarla bir konsept oluşturduk. “

Henüz oyuncu kadrosu gibi detayların belli olmadığı dizi ile ilgili yeni gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
sadakatsiz
Sadakatsiz 26. bölüm fragmanı yayımlandı