Sylvester Stallone

Sylvester Stallone, The Suicide Squad kadrosuna katıldı

Warner Bros., 2016 yılında vizyona giren ve pek de iyi olmayan eleştirilere maruz kalan ilk filmde birlikte çalıştığı yönetmen David Ayer ile yollarını ayırmış ve yerine Marvel Studios’un başarılı yönetmeni James Gunn ile çalışma kararı almıştı. Şimdi ise “The Suicide Squad” adı ile karşımıza çıkacak olan filmin kadrosuna, önemli bir ismin katıldığı açıklandı.

Filme katılan ismin “Rocky”, “Cehennem Melekleri”, “İlk Kan”, “Rambo” gibi filmler ile bilinen usta oyuncu Sylvester Stallone olduğu duyuruldu.

Sylvester Stallone

Sylvester Stallone, The Suicide Squad filminde oynayacak

The Suicide Squad yönetmeni James Gunn, kişisel Instagram hesabından Sylvester Stallone ile bir paylaşım yaptı.

“Arkadaşım Sylvester Stallone ile çalışmayı her zaman seviyorum ve bugün The Suicide Squad’daki çalışmalarımız bir istisna değildi. Sly ikonik bir film yıldızı olmasına rağmen, çoğu insan hala bu adamın ne kadar harika bir oyuncu olduğu hakkında hiçbir fikre sahip değil.”

Ardından bir hayran, oyuncunun filme dahil olduğu anlamına gelip gelmediğini sorduğunda Gunn, “Evet” cevabını verdi. Gunn daha önce çekimlerin Şubat ayında sona erdiğini söyledi, bu nedenle Stallone’un filmde ne ölçüde görüneceği belirsizliğini koruyor.

The Suicide Squad oyuncuları

İlk filmin oyuncu kadrosunda; Margot Robbie, Joel Kinnaman, Viola Davis ve Jai Courtney gibi isimler bulunuyordu. Yeni filme katılan isimler arasında; Idris Elba, John Cena, Nathan Fillion, David Dastmalchian, Taika Waititi, Storm Reid, Peter Capaldi, Steven Agee, Daniela Melchior, Flula Borg, Pete Davidson, Alice Braga, Michael Rooker ve Sean Gunn yer alıyor.

James Gunn’ın yazıp yönettiği The Suicide Squad ise doğrudan bir devam filmi olmayacak ancak hikayesinde o filmden birçok karaktere yer verecek.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.