justice league the synder cut seyrederiz 2

Justice League: The Synder Cut filminden görseller yayımlandı

Justice League: The Synder Cut filminden yeni kareler paylaşıldı. Geçtiğimiz günlerde Zack Snyder, bir mini dizi olarak planladığı Justice League’in ek sahne çekimlerine resmi olarak başlandığını duyurmuştu. Birkaç saat önce ise yeni görseller yayımlandı.

20 yaşındaki kızının Justice League filminin çekimleri sırasında intihar etmesi sebebi ile yönetmenliğe ara veren Zack Synder’in, olayın öncesinde yaptığı çekimler ile orijinal filmden farklı olacak 4 saatlik bir versiyonunu hazırladığını duyurmuştuk. Filmin yapımcı şirketi olan Warner Bros, HBO Max’te yayımlanacağını duyurdu ve Justice League’in 4 saatlik Zach Snyder versiyonunun kamera arkasından ve filmden yeni görseller yayımlandı. Yayımlanan görsellerde, kamera arkasından Gal Gadot’u ve filmden bir kare olarak Flash ile Cyborg karakterlerini görüyoruz.

Justice League: The Synder Cut

Justice League: The Synder Cut hakkında bildiklerimiz

2017’de yayımlandığı günden beri Zack Snyder’ın yönetmenliğindeki bir versiyonun çıkmasını isteyen hayranlar, bunun için “#ReleasetheSnyderCut” etiketiyle sosyal medyada gündem oluşturmaya çalıştılar. Bu kampanyalara filmin yıldızları Ben Affleck, Gal Gadot gibi oyuncular da katılmıştı. Çağrılara sonunda yanıt veren Warner Bros ise Justice League’in, Zack Snyder versiyonunun HBO Max üzerinden yayımlanacağının haberini vermişti.

Justice League: The Synder Cut

Filmin WarnerMedia’nın çevrimiçi içerik platformu olan HBO Max’te yayımlanacağı 4 saatlik Snyder Cut versiyonu, 2021 yılı içerisinde izleyici ile buluşacak. Bir film için bile uzun olan bu 4 saatlik süre, 6 bölümlük bir mini dizi halinde paylaşılacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.