the blacklist

The Blacklist 7. sezonu yayımlandı

2013 yılında NBC’de yayımlanmaya başlayan suç dizisi “The Blacklist”, Ocak 2019’da 6. sezonu ile izleyici karşısına çıkmıştı. Dizinin 7. sezonu da yine NBC üzerinden 2020’nin Mart ayında yayımlandı. Şimdi ise dizinin 7. sezonu, Netflix kütüphanesindeki yerini aldı.

Başrollerinde; James Spader, Megan Boone, Diego Klattenhoff, Hisham Tawfiq, Amir Arison ve Harry Lennix’in bulunduğu dizi, bir Amerikan suç hikâyesini anlatıyor.

the blacklist

“The Blacklist” konusu

Dizi, dünyanın en çok arananlar listesinin en üstünde yer alan bir suçlu Raymond Reddington’ın (James Spader) yaşadıkları konu ediniyor. Red Reddington, yıllardır aranan bir suçludur ve bir gün kendi isteği ile FBI’a teslim olur. İşlediği suçlar nedeniyle de serbest kalması mümkün değildir. Raymond, hapis yatmak yerine FBI’a bir teklifte bulunur. Teklifine göre kendi özgürlüğü karşısında hazırladığı suçlular listesini verecek ve onların yakalanmasına yardım edecektir ancak bu teklifin yanında bir de şart koyar. FBI profilcisi Elizabeth Keen ile birlikte çalışmak. FBI teklifi kabul eder ve Red Reddington ile Elizabeth Keen suçluları yakalamaya başlar.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.