Ellen Show devam edecek mi?

mm
Ellen Show
Ellen DeGeneres‘in sunucusu olduğu Ellen Show programının eski-yeni pek çok çalışanı, programın perde arkasındaki toksik çalışma ortamından şikayetçi olmuşlardı. Bunun ardından Warner Media tarafından başlatılan iç soruşturma sonucunda, programın yapımcılardan Ed Glavin, Kevin Leman ve Jonathan Norman’la yollar ayrıldı.
Ellen DeGeneres, şovunu sunmaya devam edecek. Başlama tarihi bir hafta ertelenen programın, 14 Eylül’de ekranlara dönmesi planlanıyor. Şovun başlangıcından beri baş yapımcı olarak çalışan Mary Connelly, Andy Lassner ve Derek Westervelt görevlerine devam edecek. Şovda çalışan DJ Stephen ise yapımcı pozisyona terfi ettirildi.
Ellen Show
Ayrılık kararı, çalışanlara Ellen’ın da katıldığı bir video konferans görüşmesiyle duyuruldu. 200’den fazla çalışana konuşan ünlü sunucu, mükemmel olmadığını kabul ederek yapılan suçlamaları kalp kırıcı olarak nitelendirdi. Çalışanlara setteyken kendisiyle göz teması kurmamasının söylendiğine yönelik dedikodulara değinerek reddeden DeGeneres, şovun sorunsuz çekilmesi için elinden geleni yapacağını belirtti. Başarılarıyla gurur duyduğunu, güçlü bir şekilde geri döneceklerini ve en iyi sezonlarını ortaya koyacaklarını da sözlerine ekledi.

Ayrıca söylentilere göre Ed Glavin ve Kevin Leman, DeGeneres’in yapımcısı olduğu diğer programlardan da çıkarıldılar. Warner Media, yaptığı soruşturmanın sonuçlarıyla ilgili yorum yapmayı reddetti. Programın kamera arkasında sistematik ırkçılık olduğuna dair bir kanıt bulunamadığı ancak çeşitlilik konusunda daha fazlasının yapılması gerektiğinin altının çizildiği söyleniyor.

Total
0
Shares
Önceki
70877A75 DD79 4509 B240 2CF8D89E0D28

Happy-Go-Lucky Days anime filminin çıkış tarihi belirlendi

Sonraki
supernatural

Supernatural’ın kalan bölümleri ne zaman yayımlanacak