images 2020 04 29T132149.619 1

Netflix’in orijinal yapımı Summertime yayımlandı!

Netflix’in aşk temalı orijinal yapımlarından biri olan İtalyan dizisi Summertime geçtiğimiz saatlerde Netflix üzerinden yayımlandı. Dizi toplamda 8 bölümden, her bölüm ise ortalama 40-45 dakikadan oluşuyor.

Peki dizi bize ne anlatıyor?

Bağımsız ve sorumluluk sahibi Summer büyüdüğü yerlerden uzaklara gitmeyi hayal eden fakat ailesini kendisinin bir arada tuttuğunu bilen bir kızdır. Eski bir motosiklet şampiyonu olan Ale ise sorunlarından kaçarak yeni bir sayfa açmak istiyor. İkisi de tanışmadan önce kim olduklarını umursamadan bir yaz tatiline çıkıyor. Biz de bu iki farklı kişinin yaz boyu sürecek aşk hikayesini izliyoruz.

summertime

Summertime kadrosunda kimler var?

Rebecca Coco Edogamhe ve Ludovico Tersigni’nin başrollerini paylaştığı projenin kadrosunda Amanda Campana, Andrea Lattanzi, Giovanni Maini ve Alicia Ann Edogamhe gibi oyuncular yer alıyor. Yönetmenliğini ise Lorenzo Sportiello ve Francesco Lagi üstleniyor.

Çok farklı bir yapıma benzemeyen bu Netflix dizisini tatlı bir aşk hikayesi izlemek istiyorsanız tercih edebileceğinizi düşünüyorum. Özellikle karantina günlerinde zaman geçirmek için iyi bir fikir olabilir. Henüz fragmanını izlemediyseniz aşağıdan dizinin fragmanına ulaşabilirsiniz.

Siz diziyi izlediniz mi? İzlediyseniz ne düşünüyorsunuz?

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.