arcane

Arcane dizisinin fragmanı yayımlandı

Yaklaşık 2 yıl önce, League of Legends evreninde geçecek animasyon dizi Arcane duyurulmuştu. Riot Games, dizinin duyurusunu yaklaşık 2 yıl önce yapmış olmasına rağmen tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını nedeni ile yapım ertelenmişti.

Başrollerinde VI ve Jinx karakterlerinin bulunacağı dizi, bu yılın sonbahar aylarında Netflix kütüphanesindeki yerini alacak. Başrolde yer alacak VI ve Jinx, Netflix’in yayımladığı kısa fragmanda da yer alıyor.

arcane

Arcane konusu ne olacak?

Netflix’in yayımladığı resmi fragman, “League of Legends’ın yaratıcılarının imzasını taşıyan yeni animasyon dizisi Arcane, Piltover adlı ütopik bir bölgede ve baskı gören yeraltı şehri Zaun’da geçiyor. Dizi, iki efsanevi League of Legends şampiyonunun doğuş öyküsünü ve onları birbirinden ayıracak gücün hikâyesini anlatıyor.” notu ile paylaşıldı. Dizinin normal şartlar altında geçtiğimiz yıl izleyicilerin beğenisine sunulması bekleniyordu ancak bu yılın sonbaharına ertelendi.

Net çıkış tarihi belli olmayan dizinin tanıtım fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.