succession

Succession 3. sezon çekimleri başlayacak

Başrollerinde; Brian Cox, Jeremy Strong, Sarah Snook ve Kieran Culkin’in bulunduğu “Succession” dizisi, 3 Haziran 2018 tarihinde HBO üzerinden izleyiciye sunulmuştu. Dizinin yaratıcısı ve şov sorumlusu Jesse Armstrong, “Noel’den önce New York’ta çekim yapmaya başlamayı düşünmeye çalışıyoruz. Bunun gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini kim bilebilir, ama şu anda plan bu.” şeklinde bir açıklama yapmıştı.

Alınan son haberlere göre dizinin yeni sezon çekimleri, bu ayın ortalarına doğru başlayacak. Dizinin 3. sezonunun 2021 yılının sonuna doğru yayımlanması bekleniyor ancak tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs yüzünden net bir tarih bulunmamakta.

succession

“Succession” 2. sezonunda neler oldu?

Perişan Roy ailesinden en son ayrıldığımızda en büyük oğlu Kendall, zalim Roy babasına karşı güçlü bir muhalefet içindeydi. Bu sırada da Shiv ve Roman kardeşler, halkın sırtından bıçaklanınca şok olmuşlardı. 2. sezon finali, aile içi kavga beklentileri ve tüm zamanların en yüksek seviyesine tırmanma planları ile daha da gergin bir 3. sezonun yolunu açmış bulunmakta.

Yeni gelişemeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.