Alev Alev 5. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

mm
alev alev seyrederiz 1

Show Tv‘nin yeni dizisi Alev Alev, dikkat çekici kadrosu ve güçlü senaryosu sayesinde ilgi ile karşılandı. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği dizinin 5. bölüm fragmanı, geçtiğimiz saatlerde paylaşıldı.

Birbirinden çok farklı, güçlü üç kadının hikayesini ele alacak dizinin başrollerinde ”Avlu” ve ”1 Erkek 1 Kadın” gibi dizilerde yer almış Demet Evgar; ”Bodrum Masalı”, ”Çukur” gibi yapımlarla ön plana çıkan Dilan Çiçek Deniz ve ”Medcezir”, ”Yüksek Sosyete” gibi yapımlarda oynayan Hazar Ergüçlü bulunuyor. Onlara ise Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven ve usta oyuncu Zuhal Olcay eşlik ediyor. Yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlendiği Alev Alev’in senaryosunu ise Burcu Görgün kaleme alıyor.

Alev Alev

Alev Alev 4. bölümünde neler oldu?

Ozan, Ömer’i kurtaracak delillerin peşine düşerken Rüya da Ömer’i bir an olsun yalnız bırakmaz. Ömer kendini çok büyük bir kumpasın içinde bulur. Hem ilk kez avukat kimliğini kullanması hem de Kayabeylilerin zorlu oyunu Rüya’yı önemli bir mücadelenin içine sürükler. Çiçek, Bülent gibi bir adamla aynı evde kalamayacağını fark eder ve tüm bu süreçte güç aldığı Atlas’a rağmen hayati bir karar alır. Çelebi, Cemre’yi bulur ve onu büyük bir ikilemle baş başa bırakır. Cemre, eve dönmek ile hapse girmek arasında kalır ve merakla beklenecek seçimini yapar.

Dizinin yayımlanan yeni bölüm fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
dare devil seyrederiz
mm

#SaveDaredevil hareketi tekrar başlatıldı

Sonraki
succession

Succession 3. sezon çekimleri başlayacak