kristen-wiig-saturday-night-live

Kristen Wiig, Anneler Günü için Saturday Night Live’da.

Anneler Günü bölümü 'At Home' finalinin ev sahibi.

Sturday Night Live’ın sevilen ismi Kristen Wiig bu sefer anneler günü için kamera karşısına geçti.

Eski “ Saturday Night Live ” oyuncu üyesi Kristen Wiig, 9 Mayıs’ta gece yarısı eskiz komedinin Anneler Günü bölümü olan “At Home” finaline sürpriz ev sahibi olarak katıldı.

svg%3E

Evinin etrafında dans ettikten sonra, mumlarla çevrili bir halının üstünde eğlenceli zaman geçirmeye devam eden Wiig, bütün annelerin anneler gününü kutlayarak kendi annesine de şu sözlerle teşekkür etti.

“Annemin hayatımın ilk 45 yılını gerçekten takdir edip etmediğimi bilmiyorum, ama bu yıl özellikle minnettar hissediyorum – tavsiyesi için, sevgisi. Bana öğrettiği her şey için çok minnettarım, ”

Ayrıca esprili bir yaklaşımla “Bebekler bu tavuğu sever. Bunu hep söylerdi. ” sözüyle annesiyle arasındaki ilişkiye de değinmiş oldu.

Ayrıca babalara da teşekkür etmeyi unutmayan Wiig, annesinin ona hep söylediği şarkıyı söyleyerek gösterisini tamamladı.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.