Irresistible

Steve Carell’ın yeni filmi Irresistible’ın fragmanı yayımlandı!

Irresistible 26 Haziran’da seyirci ile buluşacak

Usta oyuncu Steve Carrell‘ın başrolünde bulunduğu Irresistible’dan fragman yayımlandı. 1999-2015 yıllarında The Daily Show programıyla dönemin politik olaylarını komedi perspektifinden ele alması ile tanınan ve 2014 yılında Haluk Bilginer’in de oyuncu kadrosunda yer aldığı Rosewater filmi ile ilk uzun metrajlısına imza atan Jon Stewart, altı yıl aranın ardından yönetmenliğe geri dönüyor. Hem de daha önce birlikte çalıştığı usta oyuncu Steve Carell ile de yeniden bir araya geliyor.

Irresistible

Irrestible konusu

Jon Stewart imzalı komedi filminin geçtiğimiz saatlerde yayımlanan fragmanında seçimler için yapılan büyük bir mücadeleye tanıklık ediyoruz. Steve Carrell’ı emekli eski belediye başkanı bir strateji uzmanı olarak, Rose Byrne’ü ise onun azılı rakibi olarak izliyoruz.

Politik hiciv türündeki Irresistible filmi, izleyiciyi Wisconsin’in küçük bir kasabasında yaşanan politik olaylara davet ediyor ve siyasi strateji uzmanı olan Gary Zimmer adındaki demokrat görüşlü bir siyasi strateji uzmanı adamın hikayesini ele alıyor. Steve Carell’in canlandırdığı, Demokrat Parti’nin strateji uzmanı Gary, kendi kasabasındaki belgelenmemiş işçilerin haklarını savunan emekli deniz albayının bir videosunu gördükten sonra kasabadaki seçimleri Demokrat Parti’nin kazanmasının mümkün olduğuna inanır ancak Cumhuriyetçi Parti’den Faith’in olaylara dâhil olması işleri karıştırır. Gary ve Faith’in kozlarını paylaşması ise Cumhuriyetçi ve Demokrat Parti arasındaki rekabeti kızıştırır.

Irresistible

Oyuncu kadrosu

Filmin oyuncu kadrosunda 40 Year Old Virgin, Little Miss Sunshine, Foxcatcher, The Office ve son olarak da Space Force’ta izlediğimiz usta oyuncu Steve Carrell’ın yanı sıra emekli albay rolüyle Chris Cooper, Cumhuriyetçi Faith rolüyle Rose Byrne, That 70’s Show ile hayatımıza giren başarılı oyuncu Topher Grace, Debra Messing, Natasha Lyonne, Mackenzie Davis, CJ Wilson ve Will Sasso gibi isimler yer alıyor.

Konusuyla dikkat çeken filmin, 29 Mayıs’ta vizyona girmesi planlanıyordu ancak Koronavirüs salgını bunu engelledi. Bu nedenle film, 26 Haziran‘da vizyona girmek yerine doğrudan VOD platformlarında yayımlanacak.

Steve Carell’ın bir önceki projesi olan Space Force dizisi ile ilgili yazımıza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/space-forceun-ikinci-sezonu-icin-calismalar-basladi/

Yapımcılığı Brad Pitt’in yapım şirketi Plan B Entertainment’ın üstlendiği filmden yayımlanan yeni fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.