space force

Space Force’un ikinci sezonu için çalışmalar başladı

Space Force’un ikinci sezonunun geleceği resmi olarak duyuruldu!

Steve Carell’in hem yaratıcılığını yaptığı, hem de oyuncularından biri olduğu sevilen komedi dizisi The Office’in oyuncularının bulunduğu ve mizahını ABD Başkanı Donald Trump’ın kurmayı düşündüğü Space Force adlı özel askeri birliğin fikrinin gerçekleştiği bir geleceğin anlatımı üzerinden yapan Space Force dizisi, 29 Mayıs’ta ilk sezonu ile Netflix’e gelmiş ve oldukça beğenilmişti. Haliyle dizi yayımlanır yayımlanmaz, seyirciler ikinci sezonu aramaya başladı.

Space Force

Şimdi ise hem The Office’in hem de Space Force’un senaristiliğini yapan Greg Daniels, beklenen açıklamayı yaptı ve dizinin ikinci sezonun müjdesini verdi. Üstelik ön çalışmalar başlamış bile:

“Kesinlikle birkaç sezon daha sürdürmek istiyoruz ve gelecek sezon neler olacağını tartışmak için kıdemli yazarları bir araya getirmeye başladık.”

Space Force

Space Force konusu ve oyuncu kadrosu:

Dizi en büyük hayali Hava Kuvvetleri’nde söz sahibi olabilmek ve ABD Silahlı Kuvvetleri’nin yeni kurduğu Uzay Bölüğü’ne atanan başarılı pilot General Mark R. Nair’i odak noktasına alıyor. Şüpheci bir karakter olan ve aynı döngünün içinde hapsolmuş gibi hisseden Mark, bu içindeki meslek aşkından dolayı Colorado’ya çok uzak bir üsse gitmeyi kabul eder. Beyaz Saray’dan gelen bir emir ise her şeyin değişmesine neden olur ve Mark ile birbirinden renkli bilim insanları, Ay’a gidip orada hakimiyet kurmak üzere harekete geçmesini konu alan dizinin 1. sezon oyuncu kadrosunda Steve Carell, John Malkovich, Ben Schwartz, Diana Silvers, Noah Emmerich, Alex Sparrow, Don Lake, Jimmy O Yang ve Lisa Kudrow gibi birçok önemli isim yer alıyor.

Netflix’in serinin ikinci sezonunu henüz resmi olarak sipariş etmediğini de belirtelim. Ancak, sıkı bir hayran kitlesi yaratmaya hiç de yabancı olmayan Steve Carell ve Greg Daniels’ı bırakmak istemeyeceğini söyleyebiliriz. Dizi ile ilgili yeni gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Space Force dizisi ile ilgili ayrıntılı bilgi için aşağıdaki linkten diziyle ilgili bir diğer yazımıza erişebilirsiniz.

https://seyrederiz.com/space-force-the-officein-yeni-dizisi/

Dizinin 1. sezon fragmanlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.