Spike Lee’nin yeni filmi Da 5 Bloods’tan ilk görseller yayımlandı

4922822.png r 640 360 f jpg q x

Netflix filmi Da 5 Bloods’tan ilk görseller geldi! Dört Vietnam gazisini konu edinen Da 5 Bloods, 12 Haziran’da izleyici ile buluşacak.

image asset

Adından övgüyle bahsettiren Spike Lee, 2018 yapımı BlacKkKlansman filmi ile En İyi Uyarlama Senaryo dalında Oscar’ın sahibi olmuştu. Spike Lee‘nin yönetmen koltuğuna oturduğu Da 5 Bloods için meraklı bekleyişimiz sürerken, filmden ilk görseller yayımlandı. Yayımlanan bu görsellerde hem filmden, hem de kamera arkasından kareler görme şansı yakalıyoruz.

Senaryosunu Kevin Willmott ile birlikte kaleme aldığı film, dört Vietnam gazisinin geride bıraktıkları komutanlarını bulmak ve CIA’in komutanlarının naaşının yakınlarına gömdüğü altın külçelerini bulmak için yeniden ormanın derinliklerine dönen Vietnam gazilerini konu alıyor.

Filmin oyuncu kadrosunda, Black Panther filmindeki performansıyla kısa sürede Marvel sinematik evreninin yıldızları arasındaki yerini alan Chadwick Boseman, BlacKkKlansman’de de karşımıza çıkan Paul Walter Hauser, Delroy Lindo, Norm Lewis, Isiah Whitlock Jr., Jonathan Majors, Clarke Peters, Melanie Thierry, Jean Reno gibi birçok usta oyuncu bulunmakta.

Lindo, Peters, Whitlock Jr. ve Lewis filmin ana karakterleri olan dört Vietnam gazisini canlandırırken, Chadwick Boseman da yıllar önce savaşta kaybettikleri eski bölük liderlerine hayat veriyor.

Da 5 Bloods First Look Embed03

Da 5 Bloods First Look Embed01

Total
0
Shares
Önceki
The New Mutants
mm

The New Mutants filminin vizyon tarihi duyuruldu

Sonraki
Community 1 1
mm

6 sezon 1 film: Community