Space Force

Space Force 2. sezon onayı aldı

Steve Carell’in hem yaratıcılığını yaptığı, hem de sevilen komedi dizisi The Office’in oyuncularının bulunduğu Space Force, ilk sezonu ile oldukça beğenilmişti. İlk olarak 29 Mayıs 2020’de yayımlanmış ve mizahını ABD Başkanı Donald Trump’ın kurmayı düşündüğü “Space Force” adlı özel askeri birliğin fikrinin gerçekleştiği bir geleceğin anlatımı üzerinden yapan dizi yayımlanır yayımlanmaz, seyirciler ikinci sezonu aramaya başladı.

Space Force

Space Force 2. sezon olacak mı?

Daha önce dizinin senaristi Greg Daniels, diziyi birkaç sezon daha sürdürmek istediklerini söylemişti. Ancak dizi, Netflix’ten resmi bir 2. sezon onayı almamıştı. Bugün ise Netflix, yeni sezonu merakla beklenen dizinin resmi olarak 2. sezon onayı aldığını duyurdu.

Space Force

Space Force konusu ve oyuncu kadrosu

Dizi, en büyük hayali Hava Kuvvetleri’nde söz sahibi olabilmek ve ABD Silahlı Kuvvetleri’nin yeni kurduğu Uzay Bölüğü’ne atanan başarılı pilot General Mark R. Nair’i odak noktasına alıyor. Şüpheci bir karakter olan ve aynı döngünün içinde hapsolmuş gibi hisseden Mark, bu içindeki meslek aşkından dolayı Colorado’ya çok uzak bir üsse gitmeyi kabul eder. Beyaz Saray’dan gelen bir emir ise her şeyin değişmesine neden olur ve Mark ile birbirinden renkli bilim insanları, Ay’a gidip orada hakimiyet kurmak üzere harekete geçmesini konu alan dizinin 1. sezon oyuncu kadrosunda; Steve Carell, John Malkovich, Ben Schwartz, Diana Silvers, Noah Emmerich, Alex Sparrow, Don Lake, Jimmy O Yang ve Lisa Kudrow gibi birçok önemli isim yer alıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.