Big Mouth

Big Mouth 4. sezon ne zaman?

İlk kez 29 Eylül 2017 tarihinde seyirci ile buluşan “Big Mouth” dizisi, şu an için yayımlanmış 3 sezona sahip. Çok sevilen ilk üç sezonun ardından 4. sezonun ne zaman geleceği ise izleyiciler tarafından merak konusuydu. Bugün ise büyük bir ilgi ile takip edilen dizinin yeni sezon tarihi duyuruldu.

Big Mouth

Big Mouth konusu

Komedyen Nick Kroll ve “Family Guy” dizisinin senaristlerinden biri olan Andrew Goldberg tarafından yaratılan animasyon dizisi, ergenlik çağına gelen ve New York’ta yaşayan bir grup gencin büyüme hikâyesini anlatılıyor. Bu bir grup gencin büyüme hikâyeleri; ergenliğin mucizevi ve korkutucu yönleri ile beraber izleyiciye sunuluyor.

Alanının en iyilerinden biri olan bu yetişkin animasyonu, dünyanın birçok yerinde oldukça ilgi görüyor.

Big Mouth 4. sezon ne zaman çıkacak?

Dizinin dördüncü sezon tarihi, Netflix’in bugün resmi YouTube kanalı üzerinden yayımlamış olduğu bir fragman eşliğinde izleyicilere duyuruldu. Beşinci ve hatta altıncı sezon onayını da almış olan dizinin dördüncü sezonu, 4 Aralık 2020 tarihinde Netflix arşivindeki yerini alacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.