Amber Heard

Amber Heard, Aquaman 2’de olacak mı?

Geçtiğimiz günlerde Johnny Depp‘in, eski eşi Amber Heard ile olan davası nedeniyle Warner Bros tarafından Fantastic Beasts filmlerinin kadrosundan kovulduğu açıklanmıştı. Bu sırada hayranlar, Amber Heard‘ün de Aquaman serisindeki “Mera” rolünden ayrılması için 1 milyondan fazla imza toplamışlardı. Bunun üzerine Heard’ün, DC filmi Aquaman’in devam filminde yer alıp almayacağı tartışmaya açıldı.

Amber Heard

Amber Heard, Aquaman 2’de yer alacak mı?

Amber Heard, konu ile ilgili yaptığı bir açıklamada şunları söyledi:

“Aquaman filminin getireceği hayran sevgisi ve takdirini almak için çok heyecanlıyım. Aquaman ve Mera için hissedilen büyük heyecan, geri döneceğimiz anlamına geliyor. Sete döneceğim için çok heyecanlıyım. Sosyal medyada parayla çıkarılan dedikodular ve kampanyalar oyuncu kadrosu seçimlerine etki etmiyor. Çünkü gerçeğe dayanmıyorlar. Aquaman’in gerçekleşmesini hayranları sağladı ve Aquaman 2’nin gerçek olmasını da yine hayranları sağlayacak. Önümüzdeki yıl işe koyulacağım için oldukça heyecanlıyım.”

Şu sıralar Justice League: Zack Snyder Cut ek sahne çekimlerinde yer alan Heard, Aquaman 2 ile oyunculuk kariyerine devam edecek. 2021 yılının ilk aylarında çekimlerine başlanacak film, herhangi bir ertelenme yaşanmazsa 6 Aralık 2022’de vizyona girecek.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.