son yaz

Son Yaz hangi gün yayımlanıyor?

Fox TV’nin yeni dizisi Son Yaz, 1 Ocak 2020 tarihinde ilk kez izleyici karşısına çıktı. Dizinin 2. bölümünün ne zaman yayımlanacağı gibi sorular da merak konusu.

Dizinin başrollerinde; Zemheri, Çarpışma, Bodrum Masalı gibi dizilerde yer alan Alperen Duymaz; Leyla ile Mecnun, Ölümlü Dünya, Cinayet Süsü, Ayla gibi yapımlarda bulunmuş Ali Atay; en son Bir Başkadır dizi ile karşımıza çıkmış olan ve Tereddüt, Hakan: Muhafız gibi yapımlarda rol almış Funda Eryiğit bulunuyor.

Son Yaz hangi günler yayımlanıyor?

Son Yaz dizisi, bundan sonra her cuma saat 20.00’de Fox TV ekranlarındaki yerini alacak. Dizinin 2. bölümü 8 Ocak Cuma akşamı izleyicilerin beğenisine sunulacak.

son yaz

Son Yaz konusu

Cumhuriyet Savcısı Selim Kara, sekiz yıl önce tutukladığı organize çete lideri Selçuk Taşkın’dan beklemediği bir teklif alır. Selçuk Taşkın, oğlu Akgün Gökalp Taşkın’a sahip çıkması karşılığında tanıklık yapacaktır. Akgün Gökalp, babasının izinden gitmiştir ve tehlikeli bir hayata sahiptir.

Selim, mesleği sebebi ile ailesinden ayrı bir şekilde İstanbul’da tek başına yaşamaktadır. Eşi Canan, kızı Yağmur ve oğlu Altay ise dört yıldır İzmir’de kendilerine babalarından ayrı bir hayat kurmuşlardır.

Selim, Selçuk Taşkın’ın oğlunu biraz da “zor kullanarak” koruması altına alır ancak ailevi sorunlar sebebi ile Çeşme’ye, ailesinin yanına bu belalı delikanlı ile birlikte dönmek zorunda kalır. Selim, ne pahasına olursa olsun evliliğini kurtarmak zorundadır. Akgün Gökalp’in ise bu zorunlu yol arkadaşlığına ‘eyvallah’ demeye hiç niyeti yoktur. Selim Kara’nın, babasını yıllar önce tutuklayan savcı olduğunu öğrendiğinde işler iyice karışır.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.