Son Yaz 2. bölüm 2. ön izlemesi yayımlandı

son yaz

1 Ocak 2021 tarihinde ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkan Son Yaz dizisi, oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmişti. Dizinin 2. bölüm 2. ön izlemesi, geçtiğimiz dakikalarda Fox TV’nin resmi YouTube kanalı üzerinden yayımlandı. Dizinin 2. bölümü, 8 Ocak 2020 tarihinde ekranlardaki yerini alacak.

Dizinin başrollerinde; Zemheri, Çarpışma, Bodrum Masalı gibi dizilerde yer alan Alperen Duymaz; Leyla ile Mecnun, Ölümlü Dünya, Cinayet Süsü, Ayla gibi yapımlarda bulunmuş Ali Atay; en son Bir Başkadır dizi ile karşımıza çıkmış olan ve Tereddüt, Hakan: Muhafız gibi yapımlarda rol almış Funda Eryiğit bulunuyor.

son yaz

Son Yaz 1. bölümünde neler oldu?

Cumhuriyet Savcısı Selim Kara, sekiz yıl önce tutukladığı organize çete lideri Selçuk Taşkın’dan beklemediği bir teklif alır. Selçuk Taşkın, oğlu Akgün Gökalp Taşkın’a sahip çıkması karşılığında tanıklık yapacaktır. Akgün Gökalp, babasının izinden gitmiştir ve tehlikeli bir hayata sahiptir.

Selim, mesleği sebebi ile ailesinden ayrı bir şekilde İstanbul’da tek başına yaşamaktadır. Eşi Canan, kızı Yağmur ve oğlu Altay ise dört yıldır İzmir’de kendilerine babalarından ayrı bir hayat kurmuşlardır.

Selim, Selçuk Taşkın’ın oğlunu biraz da “zor kullanarak” koruması altına alır ancak ailevi sorunlar sebebi ile Çeşme’ye, ailesinin yanına bu belalı delikanlı ile birlikte dönmek zorunda kalır. Selim, ne pahasına olursa olsun evliliğini kurtarmak zorundadır. Akgün Gökalp’in ise bu zorunlu yol arkadaşlığına ‘eyvallah’ demeye hiç niyeti yoktur. Selim Kara’nın, babasını yıllar önce tutuklayan savcı olduğunu öğrendiğinde işler iyice karışır.

Son Yaz dizisinin yeni bölüm ön izlemesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
menajerimi ara
mm

Menajerimi Ara 20. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

Sonraki
son yaz

Son Yaz hangi gün yayımlanıyor?