Bir Başkadır

Bir Başkadır 2. sezon olacak mı?

Netflix’in yeni ve 3. Türk dizisi olan “Bir Başkadır“, geçtiğimiz gün Netflix kütüphanesindeki yerini aldı. Başrolünde Öykü Karayel‘in yer aldığı dizi, henüz dün yayımlanmış olmasına rağmen şimdiden Netflix’in Top 10 listesinde 1. sırada yer alıyor. Seyirciler tarafından ilgi ile karşılanan dizinin yeni bir sezonunun gelip gelmeyeceği ise şimdiden merak konusu.

Bir Başkadır

Bir Başkadır konusu

Dizi, farklı sosyo-ekonomik geçmişlerden gelen İstanbul’un renkli ve canlı hayatında şaşırtıcı tesadüflerle yolları kesişen kendine özgü bir grup karakteri konu alıyor. Bu karakterler, ya yeni bir yola yürümek ya da karmaşık bir geçmişle hesaplaşmak zorunda kalacaklar.

Dizinin Netflix tarafından paylaşılan sinopsisi ise şu şekilde: “Hayatları farklı, hayalleri farklı, korkuları farklı. Birbirine zıt görünseler de yolları kesiştiğinde sınırlar ortadan kalkacak ve hepsi birbirinin hayatına dokunacak.”

Bir Başkadır 2. sezonu çıkacak mı?

Henüz çok kısa bir süredir platformda yer aldığı için dizinin yeni sezonu ile ilgili kesin bir bilgi yok. 2. sezon onayı ile ilgili yeni bir haber almazken dizinin iptal haberini de almadık. Ancak dizinin gördüğü bu büyük ilgiden dolayı yeni bir sezonunun gelme ihtimali yüksek gibi görünüyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.