Someone has to Die

Someone has to Die ne zaman yayımlanacak?

5 Ekim 2018’de yayımlanmaya başlayan ve ardından platformun en sevilen yapımlarından biri haline gelen Élite dizisindeki Carla rolü ile oldukça geniş bir hayran kitlesine ulaşan Ester Expósito‘nun, yeni bir yapım ile izleyici karşısına çıkacağını geçtiğimiz haftalarda duymuştuk.

Bugün ise “Someone Has To Die” isimli bu Netflix dizisinin yayın tarihi, Netflix’in resmi YouTube kanalı üzerinden paylaşılan bir tanıtım eşliğinde duyuruldu. Mini dizi, 16 Ekim 2020 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Someone Has To Die

Someone Has To Die konusu

Dizi; 1950’ler İspanya’sında muhafazakar bir çiftin, Meksika’daki oğullarını nişanlısı ile tanıştırmak için ülkeye çağırmasını odağına alacak. Oğullarının ülkeye yanında bir balet ile birlikte gelerek eşcinsel olduğunu açıklaması çifti şok eder. Dizi, bir suç draması türünde olacak ve 3 bölümden oluşacak.

Ester Expósito’nun yanı sıra dizinin oyuncu kadrosunda; Carmen Maura, Cecilia Suáarez, Ernesto Alterio, Alejandro Speitzer, Isaac Hernández, Carlos Cuevas, Mariola Fuentes, Pilar Castro, Juan Carlos Vellido, Eduardo Casanova ve Javier Pereira gibi birçok isim bulunuyor.

Ayrıca dizinin yönetmenliğini ve yaratıcılığını, La Casa de Las Flores dizisinin yaratıcısı Manolo Caro üstleniyor.

16 Ekim’de izleyiciler ile buluşacak diziden yayımlanan ilk tanıtımı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.