She-Hulk

She-Hulk dizisinin başrolü kim?

Disney Plus’ ta yayımlanacak Marvel dizisi She-Hulk’ın başrolü açıklandı. Bugün Marvel, She-Hulk dizisini gerçekleştirmek için önemli bir adım attı. Disney Plus’ta yayımlanacak olan dizinin başrol oyuncusu açıklandı. She-Hulk karakterini canlandıracak olan oyuncunun Orphan Black dizisinin yıldızı “Tatiana Maslany” olacağı duyuruldu.

The Falcon and the Winter Soldier, WandaVision, Hawkeye, Loki ve What If…? gibi birçok Marvel yapımına ev sahipliği yapacak olan Disney+, beyaz perdedeki Marvel heyecanını dizi dünyasına taşıyacak.

She-Hulk

She-Hulk konusu

She-Hulk, Bruce Banner’ın yani Hulk’ın Marvel Comics çizgi romanlarındaki kuzeni olan Jennifer Walters’ın hikayesini konu alacak. Geçirdiği bir kaza sonucu kuzeni Bruce Banner’dan kan alan Jennifer, Hulk’ın güçlerine sahip olur. Karakter, ilk kez 1980 yılında yayımlanan Savage She-Hulk çizgi roman serisinde görülmüştü.

She-Hulk, Rick and Morty ve Silicon Valley gibi dizilere imza atan Jessica Gao tarafından kaleme alınıyor. Dizinin senaryo çalışmalarının tamamlandığını ise geçtiğimiz aylarda duymuştuk. Şimdi ise başrol oyuncusuna kavuşan She-Hulk’ın çekimlerine yakında başlanması bekleniyor. Ayrıca dizide Marvel Sinematik Evreni’nde Hulk’ı canlandıran Mark Ruffalo’yu görme ihtimalimiz de yüksek.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.