Someone Has to Die 2. sezonu olacak mı?

mm
someone has to die

Élite dizisindeki Carla rolü ile adını geniş kitlelere duyurmuş olan Ester Expósito‘nun, “Someone Has To Die” adlı yeni bir Netflix yapımı ile izleyici karşısına çıkacağını geçtiğimiz dönemde duymuştuk. Geçtiğimiz saatlerde Netflix kütüphanesindeki yerini alan mini dizi, izleyiciler tarafından ilgi ile karşılandı. Bu da yeni bir sezonun gelip gelmeyeceği sorularını akıllara getirdi.

Someone Has to Die

Someone Has to Die 2. sezon gelecek mi?

Geçtiğimiz gün Netflix üzerinden izleyiciler ile buluşan dizi, yeni bir sezon için Netflix’ten onay almış değil. Ancak yapımın bir mini dizi olması ve “mini dizi” türünün sınırlı sayıda bölüm ile hikaye anlatma özelliğine sahip olması durumu, Someone Has To Die’ın yeni bir sezonu olmayacağını gösteriyor.

Dizi hakkında bilinenler

Dizi; 1950’ler İspanya’sında muhafazakâr bir çiftin, Meksika’daki oğullarını nişanlısı ile tanıştırmak amacı ile ülkeye çağırmasını odağına alacak. Çift, oğullarının ülkeye bir balet ile birlikte gelerek eşcinsel olduğunu açıklaması ile şok olur. İki genç adamın arasındaki ilişkiye dair ortaya atılan iddialar ise korkunç sonuçlara yol açan bir kargaşa yaratır. Someone Has to Die, bir suç draması türünde ve 3 bölümden oluşuyor.

Ester Expósito’nun yanı sıra dizinin oyuncu kadrosunda; Carmen Maura, Cecilia Suáarez, Ernesto Alterio, Alejandro Speitzer, Isaac Hernández, Carlos Cuevas, Mariola Fuentes, Pilar Castro, Juan Carlos Vellido, Eduardo Casanova ve Javier Pereira gibi birçok isim bulunuyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
industry

Industry fragmanı yayımlandı

Sonraki
yarım kalan aşklar

Yarım Kalan Aşklar 7. bölüm fragmanı yayımlandı