Industry fragmanı yayımlandı

industry

HBO’nun yeni dram dizisi “Industry”nin fragmanı, HBO’nun resmi YouTube kanalı üzerinden geçtiğimiz saatlerde yayımlandı. 8 bölüm olarak sipariş edilen dizi, 9 Kasım 2020 tarihinde izleyici ile buluşacak.

Dizi, Mickey Down ve Konrad Kay tarafından yaratılırken ilk bölümün yönetmen koltuğunda Lena Dunham oturuyor. Lena Dunham, Mickey Down, Konrad Kay, Jane Tarnter ve Lachlan Mackinnon gibi isimler işe uygulayıcı yapımcı görevini üstleniyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda; “The Fall” ve “Privates” dizilerinde boy göstermiş Conor MacNeil, “Shadowhunter” ve “The Red Tent” yapımlarında bulunmuş Will Tudor, Freya Mavor, Ken Leung, Marisa Anala gibi isimler bulunuyor.

industry

“Industry” dizisinin konusu

“Industry”, geleceklerini güvence altına almak için mücadele eden ve fazlasıyla hırslı olan 20’li yaşlarındaki insanları konu ediniyor. Uluslararası finans dünyasına heyecan verici bir dalış yapıyor. Dizi, Londra’daki en iyi yatırım bankalarından birinde sınırlı sayıdaki kalıcı pozisyon için rekabet eden bir grup gencin hikâyesini anlatıyor. Ancak kendini bu rekabete kaptıran gençlerin; meslektaş, arkadaş, sevgili ve düşman gibi ilişkilerin sınırları bulanıklaşıyor.

Dizinin yayımlanan yeni fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
his dark materials

His Dark Materials 2. sezon ne zaman?

Sonraki
someone has to die
mm

Someone Has to Die 2. sezonu olacak mı?