Solar Opposites

Solar Opposites 3. sezon onayını aldı!

Solar Opposites dizisi Hulu’dan 3. sezon onayı aldı

İlk sezonu yakın zamanda yayımlanan dizi, şimdiden üçüncü sezon onayını aldı.

Rick and Morty serisiyle adını geniş kitlelere duyuran Justin Roiland ve Star Trek: Lower Decks adlı animasyon komedi dizisinin yaratıcısı Mike McMahan‘ın ortaklaşa yaratıkları yetişkin animasyon dizisi Solar Opposites, ilk sezonu yeni yayımlanmasına rağmen şimdiden Hulu’dan üçüncü sezon onayını aldı.

Solar Opposites

İlk bölümü 8 Mayıs 2020’de yayımlanan bu 8 bölümlük dizi, patlayan gezegenlerinden kaçıp Dünya’ya sığınmak zorunda kalan bir uzaylı ailenin Amerika’daki hikâyesini mercek altına alıyor. Amerika’daki yaşam tarzına uyum sağlama konusunda fikir ayrılıkları yaşayan bu ailenin üyelerinden Korvo ve Yumyulack, yalnızca çevre kirliliği, kaba tüketiciliği ve insanların zayıflıklarını görürken; Terry ve Jesse ise televizyonu, abur cuburu ve eğlenceli şeyleri severek vakit geçiriyor.

Solar Opposites, 8 Mayıs 2020 tarihinde Hulu kütüphanesine giriş yapmış ve başlangıçta platform tarafından iki sezonluk bir siparişle alınmıştı. Bu hafta yeni bir karar veren Hulu, 12 bölümden oluşan 3. bir sezon için diziye onay verdiğini duyurdu. Duyurduğu haberi, Solar Opposites’in şimdiye kadar en çok izlenen orijinal Hulu komedi dizisi olduğu haberinin ardından geldi. Duyuruyla birlikte Hulu, önümüzdeki iki sezonu tanıtan kısa bir video da yayımladı.

Solar Opposites

Haber, iki yeni sezon Solar Opposites’in yanı sıra, beklenen Rick and Morty beşinci sezonu üzerinde çalışacağı da göz önüne alındığında, Roiland’ın en azından önümüzdeki iki yıl boyunca meşgul olacağı anlamına geliyor. Roiland’ın iki hit animasyon şovunun taleplerini karşılayıp karşılayamayacağını da zamanla göreceğiz.

Dizinin yeni sezonlarının ne zaman geleceği henüz belirli olmasa da gelecek 2. sezonu tanıtan bir fragman yayımlandı. O tanıtım videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.