Edgar Wright

Edgar Wright, Adrian McKinty’nin çok satan romanından uyarlanan The Chain filmini Yönetecek

Yeni uyarlama film geliyor

Shaun of the Dead, Hot Fuzz, Baby Driver gibi başarılı filmlere imza atan Edgar Wright, bu yıl yeni filmi Last Night in Soho ile sinemaseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyordu. Ne var ki Koronavirüs salgını filmin önümüzdeki yıla ertelenmesine sebep oldu. 2021’nin ilkbahar aylarında vizyona girecek film için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Ayrıca bu süreçte Edgar Wright hazırlık aşamasındaki projelerine bir yenisini daha ekledi.

Şu sıralar Last Night in Soho’nun post-prodüksiyon süreciyle meşgul olan Edgar Wright, Adrian McKinty‘nin çok satan romanından uyarlanan The Chain filmini yönetecek. Daha önce Paramount Pictures tarafından sinemaya uyarlanacağı konuşulan filmin haklarını Universal’ın satın aldığı ve Edgar Wright’ın projeyi Universal çatısı altında hazırlayacağı belirtiliyor.

svg%3E

The Chain konusu

“The Chain”, 11 yaşındaki kızının kaçırıldığını öğrenen ve onu geri almanın tek yolunun bir fidye ödemek ve başka bir çocuğu kaçırmak olduğunu öğrenen bir kadını konu alıyor. Kızı, ancak bir sonraki kurbanın ebeveynleri başka bir çocuğu kaçırdığında serbest bırakılacak.

Film ile ilgili daha fazla gelişmeye sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.