snowpiercer

Snowpiercer 2. sezonu yayımlandı

İlk sezonu 25 Mayıs 2020 tarihinde izleyicilerin beğenisine sunulan Snowpiercer dizisi, 2. sezon ilk bölümü ile Netflix kütüphanesindeki yerini geçtiğimiz dakikalarda aldı. Bundan sonraki bölümler, haftalık olarak Netflix üzerinden izleyicilere sunulacak. 2. sezonu bugün yayımlanmış olmasına rağmen dizi, geçtiğimiz günlerden 3. sezon onayını alabilmişti.

Akıl Oyunları filmiyle akıllara kazınan oyuncu Jennifer Connelly ve Daveed Diggs’in başrollerini paylaştığı dizinin kadrosunda ayrıca; Mickey Sumner, Susan Park, Benjamin Haigh, Sasha Frolova, Katie McGuinness, Alison Wright, Annalise Basso gibi isimler yer alıyor.

snowpiercer

Snowpiercer konusu

Dizi, dünyanın buzla kaplandığı bir dönemden yedi yıl sonrasını konu alıyor. Hayatta kalabilmeyi başaran çok az insan vardır. Yaşanan büyük felaketten sonra hayatta kalmaları Snowpiercer adında, kürenin etrafında dönen yuvarlak ve devasa trende yaşamaları sayesinde olur. İnsanların farklı olanaklara sahip bir şekilde yaşamını sürdürdüğü dizi birbirinden adaletsiz durumlara ve zorlu yaşam koşullarına ev sahipliği yapar.

İkinci bölümü 2 Şubat tarihinde platformdaki yerini alacak olan dizinin ilk bölümüne Netflix’ten ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.