snowpiercer

Snowpiercer 3. sezon onayı aldı

İlk sezonu 25 Mayıs 2020 tarihinde yayımlanan Snowpiercer dizisi, 2. sezonu ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Aynı adlı filmden uyarlanan dizinin 2. sezonu, çok kısa bir süre sonra Netflix kütüphanesindeki yerini alacak. Dizinin ikinci sezonunun yayımlanmasına çok kısa bir süre kalmışken yeni bir sezon haberi daha geldi. Dizi, Netflix’ten 3. sezon onayını aldı.

Akıl Oyunları filmiyle akıllara kazınan oyuncu Jennifer Connelly ve Daveed Diggs’in başrollerini paylaştığı dizinin kadrosunda ayrıca; Mickey Sumner, Susan Park, Benjamin Haigh, Sasha Frolova, Katie McGuinness, Alison Wright, Annalise Basso gibi isimler yer alıyor. Her hafta yeni bölümü yayımlanacak olan dizinin ilk bölümü, 25 Ocak 2021 tarihinde Netflix kütüphanesin deki yerini alacak.

snowpiercer

Snowpiercer konusu

Dizi, dünyanın buzla kaplandığı bir dönemden yedi yıl sonrasını konu alıyor. Hayatta kalabilmeyi başaran çok az insan vardır. Yaşanan büyük felaketten sonra hayatta kalmaları Snowpiercer adında, kürenin etrafında dönen yuvarlak ve devasa trende yaşamaları sayesinde olur. İnsanların farklı olanaklara sahip bir şekilde yaşamını sürdürdüğü dizi birbirinden adaletsiz durumlara ve zorlu yaşam koşullarına ev sahipliği yapar.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.