snowpiercer

Snowpiercer 2. sezon 2. bölüm ne zaman?

İlk sezonu 25 Mayıs 2020 tarihinde Netflix üzerinden izleyiciye sunulan Snowpiercer dizisinin 2. sezonu, geçtiğimiz dakikalarda platformdaki yerini aldı. Dizinin sadece ilk bölümü yayımlanmışken 2. sezonun ne zaman Netflix’te olacağı ise merak konusu.

snowpiercer

Snowpiercer konusu

Dizi, dünyanın buzla kaplandığı bir dönemden yedi yıl sonrasını konu alıyor. Hayatta kalabilmeyi başaran çok az insan vardır. Yaşanan büyük felaketten sonra hayatta kalmaları Snowpiercer adında, kürenin etrafında dönen yuvarlak ve devasa trende yaşamaları sayesinde olur. İnsanların farklı olanaklara sahip bir şekilde yaşamını sürdürdüğü dizi birbirinden adaletsiz durumlara ve zorlu yaşam koşullarına ev sahipliği yapar.

snowpiercer

2. sezon 2. bölüm ne zaman çıkacak?

Başrollerinde; Akıl Oyunları filmiyle akıllara kazınan oyuncu Jennifer Connelly ve Daveed Diggs’in bulunduğu aynı zamanda; Mickey Sumner, Susan Park, Benjamin Haigh, Sasha Frolova, Katie McGuinness, Alison Wright, Annalise Basso gibi isimlerin yer aldığı dizi, ilk sezonunda da olduğu gibi haftalık olarak izleyici karşısına çıkacak. Buna göre dizinin 2. sezon 2. bölümü, 2 Şubat 2021 tarihinde platformdaki yerini alacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.