united we fall

United We Fall iptal edildi

United We Fall dizisi, temmuz ve ağustos ayları arasında sekiz bölüm olarak yayımlandı. Final bölümü ise 26 Ağustos’ta ekranlara geldi.

Sezon finalinden yaklaşık üç hafta sonra iptal haberi gelen dizi, her bölümünün başına yüksek reytingler alsa da eleştiriler ve puanlar bakımından maalesef beklentileri karşılayamadı.

Will Sasso, Christina Vidal Mitchell, Jane Curtin, Guillermo Diaz ve Ella Grace Helton gibi isimlerin oyuncu kadrosunu oluşturduğu dizi, Julius Sharpe tarafından yaratılan ve 15 Temmuz 2020 tarihinde ABC’de prömiyeri yapılan bir Amerikan televizyon sit-com’udur. Dizide yönetici yapımcı olarak da Seth Gordon ve Julia Gunn görev almıştı.

svg%3E

United We Fall konusu

Jo ve Bill isimli başroldeki çift, özellikle Bill’in yargılayıcı ailesine ve Jo’nun katolik ailesine rağmen bir arada kalmayı başarmış ve aralarındaki sorunları çözmüştür. Ancak çiftin annesi ve çocukların büyük annesi, çiftin yanına taşındığında çekirdek ailemizin tüm hayatları ve düzenleri altüst olur.

Dizinin ilk sezonunun yayımlanan fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.