Shameless

Shameless final sezonu konusu ne?

Sevilen aile temalı televizyon dizisi Shameless’ın 11. sezon çıkış tarihi belli oldu. Dizinin yayımlandığı kanal olan Showtime, dizinin son sezonunun 6 Aralık Pazar günü yayımlanacağını açıkladı. Dizinin hikayeyi sonlandıracak olan sezonunun konusu ise seyirciler tarafından merak ediliyor. Hikayeyi sonlandıracak diyoruz çünkü 11. sezon, aynı zamanda dizinin final sezonu olacak.

Shameless

Shameless 11. sezon konusu

Dizinin 11. sezonunda; Gallagher Ailesi’nin, Güney Yakası’nın, Koronavirüs salgını gibi diğer meselelerin birbiri ile ilişkisini ve hepsinin birbirini bir dönüm noktasına taşımasını izleyeceğiz.

Bu sırada Frank, alkolizm ve uyuşturucunun neden olduğu alaca karanlık yıllarında kendi ölümü ile ve karmaşık aile bağlarıyla yüzleşmeye çalışacak. Bu sırada da Lip’in, ailenin yeni reisi olma umuduyla mücadele etmesini izleyeceğiz. Yeni evli çift olan Ian ve Mickey’nin, bir ilişki içinde olmanın sorumluluklarını irdelemesini, Deb’in bekar bir anne olmasını ve bunlara alışmaya çalışmasını da gözlemleyeceğimiz konular arasında yer alacak. Carl’ın yeni bir kariyer bulmasını ayrıca Kevin ve V’in, yaşadıkları zorlu hayatın savaşmaya değip değmeyeceğine karar vermeye çalışmasını izleyecek ve tüm bunların ardından hem diziye hem de karakterlere veda edeceğiz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Daha Fazla İçerik
Enola Holmes
Enola Holmes 2 resmi olarak duyuruldu